Om oss

Vi på Frivilligsentralen kan kontaktes på tlf. 63 85 26 80 eller e-post frivillig@ahk.no .


Vi som jobber på Frivilligsentralen er:

Rita Berget Lindblad, daglig leder. (Bjørkelangen alle dager) E-post: rita.lindblad@ahk.no 

Annemieke van Middelaar (Rømskog tirsdag og torsdag, Bjørkelangen fredag)
E-post: annemieke.van.middelaar@ahk.no 

Mona Rita Lie (Bjørkelangen tirsdag og torsdag) E-post: mona.rita.lie@ahk.no 

Bjørn Innlagen (Bjørkelangen mandag og onsdag) E-post: bjorn.innlagen@ahk.no 


Vedtekter for frivillighetssentralen i Aurskog-Høland


Samarbeidsutvalget for Aurskog-Høland og Rømskog Frivilligsentraler 2020

Geir Olsen, Politisk representant. E-post Geir.harald.olsen@vy.no

Anita Buer, Rømskog. E-post bueranita25@gmail.com

Stian Fjellheim Høgden,  Løken. E-post stian_f_h@hotmail.com

Heidi Jeanette Knutsdotter Børresen, Aurskog. E-post hejebo@hotmail.com

Inger Heggen Olsen, Bjørkelangen, E-post inger.heggen.olsen@gmail.com

Per Branderud, Hemnes. E-post per.branderud@gmail.com

2020 © Aurskog-Høland frivilligsentral